Tesis Kurulum Danışmanlığı

Kendi Spor Tesisinizi Kurun

İsterseniz tesisinizin A’dan Z’ye kurulumu tarafımızca yapılır.

Konsept Belirleme

“Doğru Yerde Doğru Proje”

Sektörün en önemli belirleyicisi üretilen projenin ve hizmetin bulunduğu lokasyonun ihtiyaçları ile bire bir örtüşmesidir.

Bu aşamada hedef müşteri kitlenize uygun olarak tesisinizin içeriği ve tarzı belirlenir. Sadece Fitness ya da Spa Merkezi olabileceği gibi her ikisinin bulunduğu bir Wellness Merkezi de olabilir.

Mimari Proje Çizim, Uygulama

“En Şık ve En Kullanışlı”

Belirlenen konseptte mimari çizim aşamasına gelinmiştir. Bu aşamada tesisinizin hangi büyüklükte olması gerektiği belirlenir ve en efektif yerleşim planı çizilir. Bu yerleşim planı ve konseptte mimari proje çizilir onayınıza sunulur. Ayrıca tesisin tüm mekanik projesi (hava şartlandırma, aydınlatma, tesisat) hazırlanır. Bu son hali ile uygulama gerçekleştirilir.

Ekipman Temini

“İhtiyacınız Kadar, Ne Eksik Ne Fazla”

Bütçenizin önemli bir kısmını ekipman ihtiyacınız belirler. Burada nitelik ve nicelik olarak doğru ekipmanı tercih etmek çok önemlidir. Fitness ve Spa bölümlerinde ihtiyacınız olan tüm ekipman listesi hazırlanır ve alternatif sağlayıcılardan en uygun fiyata temin edilir.

İşletim Sistemi

“Doğru Raporlama, Maksimum Müşteri Takibi”

Fitness & Spa merkezinin CRM sisteminin oluşturulması ve maksimum düzeyde üye takibi sağlanması çok önemli olup, dilediğiniz zaman işletmeniz ile ilgili raporlara ulaşmanıza yardımcı olmasının yanısıra üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlar.

Yasal İşletme Belgeleri Temini

İşletmenizin yasal prosedüre uygun fiziki şartları sağlandıktan sonra Bakanlık ve Yerel Yönetimden gerekli çalışma izin belgelerinin alınması için danışmanlık tarafımızca verilir.