Tesis İşletme Danışmanlığı

Danışmanlık

Mevcut kurulu tesisinizin artı / eksi yönlerini belirleyip gerekli aksiyonları alarak, en üst hizmet standartlarında işletmeciliği tarafımızca yapılır ya da istediğiniz kısımlarda danışmanlık sağlanır.

Hizmet Skalasının Belirlenmesi

“Müşterimi Nasıl Memnun Ederim?”

Müşteri beklentilerinin analizi yapılır, buna göre Fitness ve Spa bölümlerinde verilen hizmet çeşitliliği belirlenir. Fitness-Stüdyo programları ve Spa menüsü oluşturulur.

Operasyon Yapısının Oluşturulması, Personel Temini / Eğitimi

“Motivasyonu Yüksek, Sorumluluğunun Bilincinde”

İşletmenizin operasyonel yapısı belirlenir. Yönetici ve alt kademe personel seçimi yapıldıktan sonra işe alım gerçekleştirilir. Yerli / yabancı personel işe alım aşamasından sonra standartlara uygun eğitimleri tamamlanır ve göreve başlatılır.

Reklam / Satış / Pazarlama

“Doğru Mercide Reklam, Etkili Kampanya, Yüksek Kâr”

İşletmenizin karlılığını arttırmak için promosyon/kampanya paketleri belirlenerek CRM altyapınıza ulaştırılması.

Öncelikle mevcut müşteri portföyünüz ve iş kapasiteniz değerlendirilir. Bu değerlendirme sonucunda maksimum iş hacminizin ne kadarını kullandığınız ve bu kapasiteyi arttırmak için neler yapılabileceği belirlenir. Kısa ve uzun vadeli bütçeniz ile satış-pazarlama aksiyon planı hazırlanır ve uygulama başlatılır.

Yasal Evrakların Hazırlanması

Müşteri-İşletme ilişkisini yasal düzeyde teminat altına almak için mevzuata uygun sözleşmelerin hazırlanması ve diğer yasal prosedürlerin yerine getirilmesi.